קריאה נעימה!

סרטוני תדמית שיווקיים

היום בדור ה-Z שהסבלנות פקעה ויותר אנשים מחפשים פתרונות מהירים. הפקת סרטונים שיווקיים / סרטון שיווקי / סרטון תדמית לעסק, הם פתרון מצויין להשגת המטרה. סרטון שיווקי כשלעצמו חייב להיות כזה שמעורר את תשומת ליבו של הצופה. סרטון מנצח חייב להשאיר אותו כמה שיותר נוכח.

לסרטון המלא הקליקו > סטימצקי עסקים

 

אז איך יוצרים סרטון תדמית שיתפוס את תשומת ליבו של הצופה?

לב הצרכן הוא המטרה. קשה מאוד להגיע אליו, ולכן צריך לפרוס את כל הכלים העומדים לרשותנו, בכדי לתפוס את תשומת ליבו של הצרכן.
סרטונים שיווקיים, מאפשרים ליצור שיווק הפועל באמצעות רגש. סרטונים שיווקיים, מעוררים תחושות, נוסטלגיות, משפיעים על המחשבות והדעות שלנו ויוצרים משיכה מיידית. תוך פחות מדקה, ניתן להפיק סרטונים שיווקיים המספרים את הסיפור של העסק שלכם ולשכנע את הצופה ליצור איתנו קשר.

 

סרטונים שיווקיים לעסקים | סטודיו ז.דיזיין Z.Design

 

כל עסק חייב סרטון תדמית?

רוב העסקים בימינו, חוזרים ומציינים שסרטון מושקע מחזיר את ההשקעה הכספית לעסק. סרטון תדמית ברמת חוויה אחרת, מדוייק, המשאיר אצל הצופה חותם – פותח בפני בעלי עסקים אפיקי פרסום שכלל לא חשבו עליהם. הצרכן, באמצעות סרטון תדמית, מדורבן לרכוש את השירות או המוצר שהעסק שלכם מציע. נוצר אמון בין הצרכן לבין העסק אשר הופך את הצרכן ל"שבוי" וכך למעשה נוצר לצרכן קבוע. חווית צפייה זכירה, איכותית ומקורית עושה את העבודה!

 

Z.Design סטודיו ז.דיזיין - מיתוג עסקי | עיצוב ובניית אתרים | קידום אתרים | סרטוני תדמית

לסרטון המלא הקליקו > קוקה קולה ישראל בע"מ

 

לסרטון המלא הקליקו > שניה לשבת – בייקרי

 

 

איך זה עובד?

ישנם מספר שלבים עד לקבלת סרטון שיווקי מנצח. בואו נתחיל!

 

שלב ראשון: קונספט ותכנון

מהי מטרת הסרטון שלכם? מיהו קהל היעד? נתחיל בשיחת איפיון ונגדיר מטרות! נחליט על אופי הסרטון. סרטון תדמיתי? אנימציה? סרטון שיווקי? סרטון קצר? סרטון וידיאו? סרטון פרסומת? נעשה סדר בדברים ונקבל החלטות ראשוניות בלבד. נבקש דוגמאות לסרטונים מיוטיוב, וימיאו.. מכל מקום שתרצו במטרה להבין איזה סוג סרטון בעל העסק מעוניין ליצור באופן דומה. אנו בסטודיו ז.דיזיין נציג ללקוח דוגמאות מסרטונים שיווקיים שאנחנו הפקנו, בכדי לסייע ללקוח לגבש קונספט סופי. בנוסף נגבש תקציב כללי להפקה.

 

שלב שני: מתחילים בתסריט

סיימנו את השלב הראשון, כעת עוברים לשלב כתיבת התסריט. מטרת כתיבת התסריט לפרט את התרחשות סרטון תדמית. הפירוט כולל: זמן אורך הסרטון, חלוקת הסרטון לזמנים, שלבי הסרטון, תמונות, קטעי וידיאו, כותרות, טקסטים, קריינות וסאונד. לרוב אנו עובדים לפי סטורי בורד (Story board) – תסריט ויזואלי, שיציג ללקוח כל שלב בסצנה בצורה ויזואלית. כך הלקוח יוכל לראות בעצמו מה יהיה בכל שלב ולהבין את הסיפור הכולל.

 

שלב שלישי: צילום סרטון תדמית

סיימנו עם התסריט? אפשר לצאת לדרך!
החלטנו שמצלמים? קבענו קונספט? יוצרים אנימציה ודמויות ומנפישים אותן? זה השלב שבו כבר ההחלטות התקבלו והגענו לביצוע הפקת הסרטון לפי המתוכנן. זהו השלב המרגש ביותר!

ימי צילום מורכבים מצוות איכותי העובד בסטודיו ז.דיזיין, הכולל: צלם וידיאו, צלם סטילסט, רחפן במידת הצורך. הכל תלוי בקונספט שבחרנו בהתאם לתקציב עם הלקוח. הכל מוקפד מאוד ומתוכן מראש עם כל צוות ההפקה! אנחנו בסטודיו ז.דיזיין דואגים לתיאום מלא בין בעלי המקצוע מא' עד ת', והכל במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר – סרטון שיווקי מנצח!

ברשותנו כל האמצעים להפקת סרטון תדמית ברמה הגבוהה ביותר. אנו משקיעים בצוות צילום איכותי ומקצועי במטרה ליצור חוויית צפייה אחרת, מרגשת, מושכת, זכירה, כזאת שמשאירה טעם של עוד. סרטון תדמית מותאם לכל פורמט צפייה, החל מהצגה על מסכי ענק ועד הפצה במדיות השונות, כגון: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וכו.

 

שלב רביעי: עריכת הסרטון

אחד השלבים המאתגרים ביותר. ים של חומרים ברשותנו ועכשיו צריך לחבר הכל. לדגום, לחתוך קטעים, לשלב סצנות שונות והכל במטרה לייצר סרטון תדמית חזק וזכיר.

 

אז איך עושים את זה?

כל חומרי הגלם שצולמו עוברים אלינו לסטודיו ז.דיזיין. כעת אנו מתחילים בתהליך העריכה, שלמעשה זוהי עריכה מחדש של כל חומרי הגלם ליצירת סרטון תדמית ממוקד ומושלם. בשלב זה כל החומר מתקבץ יחד – צילומי הוידיאו, תמונות הסטילס, הטקסטים, הסאונד והקריינות – ומתחילים בעריכה! פריים פריים עוברים, בוחרים ומסדרים, עורכים, דוגמים, חותכים ומעצבים, במטרה לקבל תוצר סופי המתאים לשביעות רצונו של הלקוח.

 

 

 

 

העבודה היא כה רבה ומאחורי כל סרטון תדמית, עובדים ימים כלילות צוות מקצועי ביותר, שחייב להפעיל את כל כישוריו בכדי להגיע לסרטון מנצח!

הירשמו לנוזלטר שלנו :)

הירשמו לניוזלטר של סטודיו ז.דיזיין והתעדכנו בכל מה שקורה עכשיו!

אהבתם? שתפו בין חברים!

מידע נוסף שיענה על הצרכים שלכם. שווה קריאה!

Z.Design סטודיו ז.דיזיין - מיתוג עסקי | עיצוב ובניית אתרים | קידום אתרים | סרטוני תדמית

בניית אתרי תדמית

עיצוב ובניית אתרים, כולל: אתרים רספונסיביים ומרתקים, אתרי תדמית, אתרי סחר, דפי נחיתה מרשימים, דפי נחיתה מכירתיים באונליין, קטלוג דיגיטלי, כרטיס ביקור דיגיטלי, ממשק משתמש

קרא עוד »
סרטונים שיווקיים לעסקים | סטודיו ז.דיזיין Z.Design

סרטוני תדמית שיווקיים

לסרטון המלא הקליקו > סטימצקי עסקים   אז איך יוצרים סרטון תדמית שיתפוס את תשומת ליבו של הצופה? לב הצרכן הוא המטרה. קשה מאוד להגיע אליו,

קרא עוד »
דילוג לתוכן